اطلاعیه ی برگزاری آزمون کتبی کاغذی

تاریخ خبر: 1402/10/18 - کد 247

به اطلاع داوطلبان آزمون می رساند :

لطفا جهت آسايش بيشتر خود و برگزاري بهتر آزمون به نكات زير توجه فرماييد:

حضور در محل آزمون :

1- محل برگزاري آزمون کتبی،  موسسه عصر دين و دانش مي باشد .

 آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، ضلع شمالی پارک ساعی،کوچه ساعی یکم، بن بست دانش، موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش

2- درب ورودی  موسسه ساعت 8:00 صبح باز و پذيرش داوطلبان آغاز خواهد شد.

3- درب موسسه راس ساعت 8:40 صبح بسته خواهد شد و بر اساس قوانین و برای  حفظ نظم و امنیت آزمون،  پس از اين ساعت داوطلبان به هيچ عنوان اجازه ورود و حضور در آزمون را نخواهند داشت.

لذا خواهشمند است با توجه به ترافيك صبحگاهي  برآورد زماني مناسب جهت حضور به موقع را انجام دهيد و به دلیل احتمالاتی نظیر ترافیک، تصادف و خرابی اتومبیل و یا زمان تلف شده جهت یافتن جای پارک مناسب استفاده از وسیله نقلیه شخصی پیشنهاد نمی شود.

جهت حفظ آرامش، نظم و امنیت آزمون از ورود همراهان داوطلبان به حیاط و محل برگزاری آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد لذا لطفا از آوردن افراد همراه جدا خودداری نمایید.

4- همراه داشتن حداقل دو مدرک شناسایی (کارت ملی و گذرنامه) در روز آزمون کتبی الزامی می باشد.

در روز برگزاری کتبی حداقل دو مدرک شناسایی معتبر به همراه داشته باشید در غیر اینصورت اجازه شرکت در آزمون به داوطلب داده نخواهد شد.

مدارک معتبر عبارتند از: گذرنامه، کارت ملی هوشمند، شناسنامه جدید عکس دار، گواهینامه رانندگی و کارت پایان خدمت.

متقاضیان مشمول نظام وظیفه باید اصل کارت ملی هوشمند (المثنی مورد قبول نمی باشد)، شناسنامه جدید عکس دار و همچنین  نامه نظام وظیفه یا گواهی اشتغال به تحصیل همراه داشته باشند.

توجه نمایید با توجه به اینکه شهریه آزمون غیر قابل استرداد می باشد، بدیهی است در صورت عدم همراه داشتن مدرک شناسائی (اصل پاسپورت و کارت ملی) در روز آزمون کتبی داوطلب امکان شرکت در آزمون را از دست داده و امکان تغییر تاریخ آزمون نیز برای این دسته از داوطلبان وجود نخواهد داشت.

5- بر اساس قوانين، ورود هرگونه لوازم اضافي به غير از مداد، خودكار، پاك كن و كارت شناسايي به جلسه آزمون ممنوع مي باشد.

توجه نمایید در درب ورودی موسسه پرسنل حفاظتی اقلام همراه داوطلبان آزمون را توسط دستگاههای چک، کنترل خواهند نمود.

از به همراه آوردن وسایل زیر به سالن محل برگزاری آزمون کتبی اکیدا خودداری فرمایید و در صورت به همراه داشتن وسایل ممنوعه زیر، داوطلب محترم می بایست مراحل زمانبر تحویل وسایل را طی نماید و پس از آزمون نیز آنها را مجددا تحویل گیرد، لذا جهت تسریع مراحل پذیرش، آسايش بيشتر و صرفه جويي در زمان خود تا حد امكان از به همراه آوردن وسایل شخصی غیرضروری و اضافی پرهیز نموده و تلفن همراه خود را حتما قبل از تحویل خاموش نمایید.

وسایل غیر مجاز

  • لاک غلط گیر، ماژیک هایلایت، مداد رنگی، جامدادی
  •  هر گونه اقلام خوراکی مانند انواع شکلات، بیسکوئیت، انواع آب میوه و ...

             (پذیرایی توسط موسسه انجام خواهد شد)

  •  سیگار، فندک، کبریت
  • هرگونه وسایل الکترونیکی از قبیل تلفن همراه، ماشین حساب، هر نوع ساعت مچی (آنالوگ یا هوشمند(، هندزفری، هدفون، دستگاه ضبط صدا، پاوربانک و پیجر و ...
  •  دیکشنر ی، کتاب، جزوه
  •   کاغذ تحت هر عنوان (چرکنویس)
  •  قاب عینک، کیف پول، سکه، کلید و هرگونه وسایل شخصی
  •  دستمال کاغذی و هرگونه قرص یا داروی مصرفی

در صورت نیاز به مصرف دارویی خاص لطفا قبل از ورود به سالن آن را به مسئول آزمون تحویل دهید تا در صورت نیاز در حین آزمون در اختیار شما قرار دهند.

6- لطفا پس از استقرار در محل آزمون خود تا پیش از شروع آزمون، نسبت به کنترل و تست هدست شخصی خود اقدام نمایید.

7- توجه داشته باشید که بر اساس قوانین آزمون، مدارک شناسایی شما در طول آزمون مورد بررسی قرار می گیرد، لطفا آنها را بر روی میز و در دسترس مراقبان قراردهید.

8- چنانچه در طول آزمون مشكل و يا هرگونه نيازي داشتيد فقط كافيست دست خود را بالا نگه داريد تا همكاران ما بلافاصله در كنار شما حاضر و رسيدگي نمايند.

9- ساعت پايان آزمون  12:30 مي باشد.

10- لطفا برچسب نصب شده بر روی دسته صندلی آزمون را در انتهای جلسه آزمون جدا کرده و در زمان تحویل کارنامه، همراه خود داشته باشید.

 با آرزوی موفقیت

موسسه عصر دین و دانش