درباره آزمون های آزمایشی

درباره آزمون های آزمایشی

موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش با 25 سال سابقه آموزشی و دانشگاهی همواره به دنبال ارائه بهترین و کاربردی ترین راهکار به دانشجویان و زبان آموزان بوده است.

یکی از دغدغه های همیشگی داوطلبان آزمون آیلتس امکان شرکت در آزمون های آزمایشی استاندارد به منظور شناخت و ارزیابی درست از نقاط ضعف و قوت خود و همچنین تجربه شرایط واقعی این آزمون بوده است.

پس از شنیدن تجربیات ناموفق داوطلبان از شرکت در در این گونه آزمون ها بر آن شدیم تا آزمون آزمایشی آیلتس را با شرایط کاملا مشابه آزمون رسمی آیلتس را برگزار نماییم.

در این آزمون ها برای اولین بار شما با پرداخت تنها 15% از شهریه آزمون رسمی آیلتس می توانید آزمونی کاملا مشابه با آزمون اصلی به همراه سوالات استاندارد آیلتس، مصححین با سابقه آیلتس و در مکان برگزاری آزمون های اصلی آیلتس تجربه کنید.

پس از آزمون در جلسه مشاوره ای که به صورت اختصاصی برای شما برگزار خواهد شد نقاط ضعف و قوت شما در دو بخش آزمون با تاکید بر Speaking و Writing توسط ممتحن تشریح خواهد شد و شما فرصت خواهید داشت تا علاوه بر دریافت نمره، از نحوه و سطح عملکرد خود توسط مرجع رسمی آیلتس مطلع شوید.

برخلاف آزمون رسمی، در این آزمون ریز نمرات به شما اعلام خواهد شد.

در بخش Writing ایرادهای مربوط به واژگان، گرامر و نقطه گذاری روی متن مشخص شده، نظرات ممتحن به همراه توضیح دلایل و ذکر مثال در اختیار شما قرارخواهد گرفت.

همچنین امکان مشاهده پاسخنامه Listening و Reading جهت بررسی اشتباهات احتمالی شما در محل موسسه به صورت مراجعه حضوری فراهم خواهد بود تا به شناخت بهتری از بخشی که بیشترین نمرات در آن از دست رفته (به عنوان مثال از دست دادن نمره به دلیل spelling اشتباه، استفاده از تعداد لغات غیر مجاز و ...) دست یابید.

بدیهی است آزمون مورد نظر آزمایشی بوده و تنها کاربرد آن ارزیابی داوطلبان از نقاط ضعف و قوت خود و در نتیجه امکان برنامه ریزی موثر، تصحیح مسیر مطالعه و جلوگیری از اشتباهات مشابه در آزمون اصلی می باشد و نمرات ارائه شده فاقد هرگونه ارزش رسمی است.

در گام بعد پس از آگاهی از سطح زبان خود می توانید در دوره های تخصصی آیلتس عصر دین و دانش که در سطوح مختلف و با توجه به نمره مورد نیاز شما طراحی شده است شرکت نمایید.

 

در هنگام ثبت نام آزمون آزمايشي به Version آزمون درج شده در جدول (در قسمت نام آزمون ) توجه داشته باشيد

به دليل محدوديت سوالات استاندارد و مطابق با مراجع رسمي IELTS،  ممكن است سري سوالات در تاريخ هاي مختلف تكرار شود،

بنابر اين براي جلوگيري از شركت در آزمون هاي يكسان از ثبت نام در آزمون هايي كه Version هاي يكسان دارند  خودداري نماييد.

 

تغییر زمان آزمون آزمایشی :
·  انتقال زمان آزمون ها ی آزمایشی، تنها پیش از بازه زمانی 14 روز مانده به تاریخ امتحان کتبی و با پرداخت جریمه 40 هزار تومانی امکان پذیر می باشد.

کنسل نمودن آزمون آزمایشی :

· انصراف و لغو آزمون، تنها پیش از بازه زمانی 14 روز مانده به تاریخ امتحان کتبی و با کسر جریمه 40 هزار تومانی  امکان پذیر می باشد.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه آموزشی عصر دین و دانش می باشد