معرفی دوره ی آیلتس دین و دانش

معرفی دوره ی آیلتس دین و دانش

 دوره های آیلتس عصر دین و دانش در سه سطح پایه (Preliminary)، متوسط (Vantage) و پیشرفته (Higher) ارائه می شوند.

هر سه سطح به صورتی طراحی شده اند که کاملا هدفمند و آزمون محور بوده، علاوه بر چهار مهارت Reading, Writing, Listening و Speaking پاسخگوی تمامی نیازهای زبان آموزان در زمینه گرامر، لغت و تلفظ باشند.

در این دوره ها مباحث زبانی و تکنیک های مورد نیاز برای آزمون به صورت همزمان و در هم تنیده تدریس می شوند.

کتاب های مورد استفاده در این دوره ها سری موفق Complete IELTS به همراه کتب کمکی جداگانه برای هر مهارت و مطالب منتخب به فراخور زبان آموزان است.

زبان آموزان پس از شرکت در آزمون ورودی (IELTS Mock Test) و مشاوره تخصصی در این دوره ها شرکت می کنند. کلاسها در هر سطح به صورت 2 روز در هفته (هر روز 2 جلسه و در مجموع چهار جلسه) به مدت ده هفته و در کل 40 جلسه در هر سطح برگزار می شود.

در پایان هر دوره زبان آموزان به منظور آشنایی با  میزان پیشرفت و شرکت در دوره بالاتر در آزمون Mock شرکت خواهند کرد.

 

     1 . سطح پایه (Preliminary)

این دوره برای کسانی مناسب است که آشنایی اولیه و ابتدایی با زبان انگلیسی دارند. به عبارت دیگر زبان آموزانی که در سطح A2 چارچوب مشترک مرجع اروپایی یا آغاز Lower-Intermediate هستند.

 2. سطح متوسط (Vantage)

این دوره برای زبان آموزانی که سطح پایه را با موفقیت گذرانده باشند و یا در آزمون ورودی حد نصاب لازم را کسب کرده باشند مناسب است. مخاطبین این دوره در سطح B1 چارچوب مشترک مرجع اروپایی یا Intermediate هستند.

 3. سطح پیشرفته (Higher)

این دوره برای زبان آموزانی مناسب است که مایلند از سطح متوسط (Intermediate) فراتر رفته، به سطح پیشرفته (Advanced) برسند وخواهان نمره ای بالاتر از 6.5 باشند. مخاطبین این دوره در سطح B2 چارچوب مشترک مرجع اروپایی هستند.

  

به منظور شخصی سازی حداکثری دوره هر زبان آموز از ابتدای دوره دارای یک پرونده انحصاری یا پورتفولیو خواهد بود که شامل نقاط قوت و ضعف زبان آموز در ابتدا، حین و پایان دوره، لیست تطبیقی تکالیف و تمارینی که در طول دوره انجام شده، نظر تحلیلی مدرس در مقاطع مختلف دوره و ... می باشد.

زبان آموزان در طول دوره از امکان مشاوره با مدرسین مجرب آیلتس برخوردار خواهند بود.

 

جدول تطبیقی نمرات آیلتس و سطوح چارچوب مشترک مرجع اروپایی

 

 
 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن های  91-88644690   تماس حاصل فرمایید.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه آموزشی عصر دین و دانش می باشد