درباره آزمون آزمایشی

- موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش با 25 سال سابقه آموزشی و دانشگاهی به دنبال ارائه بهترین و کاربردی ترین راهکار به دانشجویان و زبان آموزان بوده است.
- یکی از دغدغه های همیشگی داوطلبان آزمون آیلتس امکان شرکت در آزمون های آزمایشی استاندارد به منظور شناخت و ارزیابی درست از نقاط ضعف و قوت خود و همچنین تجربه شرایط واقعی آزمون آیلتس بوده است.
- پس از شنیدن تجربیات ناموفق داوطلبان ازشرکت در در این گونه آزمون ها بر آن شدیم تا برای اولین بار در ایران آزمون آزمایشی آیلتس را با شرایط 100 درصد مشابه آزمون رسمی آیلتس را برگزار نماییم.
- در این آزمون ها برای اولین بار شما با پرداخت تنها 15% از شهریه آزمون رسمی آیلتس میتوانید یک آزمون کاملا مشابه با آزمون اصلی را با سوالات استاندارد آیلتس، مصححین رسمی آیلتس و حتی همان مکان برگزاری آزمون های اصلی آیلتس تجربه نمایید.
- اما این تمام داستان نیست، ما به درخواست های دیگر شما نیز پاسخ داده ایم: بلافاصله پس از آزمون Speaking نقاط ضعف و قوت شما توسط ممتحن تشریح خواهد شد و شما فرصت خواهید داشت تا علاوه بر دریافت نمره، ضمن مشاوره حضوری، از نحوه و سطح عملکرد خود توسط مرجع رسمی آیلتس مطلع شوید. برخلاف آزمون رسمی در اینجا ما ریز نمرات شما را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد.
- آزمون Writing شما به صورت کامل تصحیح خواهد شد و ایراد های مربوط به واژگان، گرامر و ساختار متن، و بطور کلی نحوه پاسخگویی به سوال روی صفحه Writing مشخص خواهد شد و همچنین در صورتی که ایراد از نوع گرامری و یا ساختار متنی باشد، فایل هایی جهت آموزش آن مبحث در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این بخش نیز ریز نمرات آزمون شما در اختیار شرکت کنندگان در آزمون قرارخواهد گرفت.
- در آزمون های Listening و Reading نیز پاسخنامه پس از تصحیح در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا به شناخت بهتری از بخشی که بیشترین نمرات در آن از دست رفته (به عنوان مثال قسمت اول، دوم یا ... Listening) یا نحوه از دست دادن نمره ( spelling اشتباه، استفاده از تعداد لغات غیر مجاز و ...) خود دست یابید.
- بدیهی است آزمون مورد نظر آزمایشی بوده و تنها کاربرد آن ارزیابی داوطلبان از نقاط ضعف و قوت خود و در نتیجه امکان برنامه ریزی موثر، تصحیح مسیر مطالعه و جلوگیری از اشتباهات مشابه در آزمون اصلی می باشد و نمرات ارائه شده فاقد هرگونه ارزش رسمی است. در گام بعد داوطلبان پس از آگاهی از سطح زبان خود میتوانند در دوره های تخصصی آیلتس عصر دین و دانش که در سطوح مختلف و با توجه به نمره مورد نیاز شما طراحی شده است شرکت نمایند.

ثبت نام در آزمون

آزمایشی جنرال
آزمایشی آکادمیک
وضعیت نام آزمون نوع آزمون تاریخ برگزاری محل برگزاری هزینه آزمون
پابان ثبت نام Jun 22 , 2017 - Mock Academic آزمایشی 1396/04/01 Tehran ۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال
پابان ثبت نام Jun 22, 2017 - Mock General آزمایشی 1396/04/01 Tehran ۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال
ثبت نام در آزمون July 13, 2017 - Mock Academic آزمایشی 1396/04/22 Tehran ۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال
ثبت نام در آزمون July 13, 2017 - Mock General آزمایشی 1396/04/22 Tehran ۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال

جدیدترین اخبار

اطلاعیه برگزاری آزمون IELTS آزمایشی 22 تیر ماه 1396
به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند آزمون آزمایشی IELTS موسسه عصر دین و دانش در تاریخ...
۱۳۹۶/۰۴/۰۳
اعلام زمان برگزاری بخش شفاهی (Speaking) آزمون آیلتس مورخ 17 تیر ماه 1396 (July-08-2017)
زمان برگزاری بخش شفاهی آزمون آیلتس (Speaking) داوطلبان آزمون 17 تیر ماه 1396 - ...
۱۳۹۶/۰۴/۰۷
اطلاعیه ی برگزاری آزمون کتبی مورخ شنبه 17 تیر ماه 1396 (July-08-2017)
  به اطلاع داوطلبان آزمون شنبه 17 تیر ماه  (July-08-2017) - 1396 می رساند :  جهت آسايش بيشتر...
۱۳۹۶/۰۴/۰۷

آخرین مقالات

درباره Writing آزمون آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
   همانطور که می دانید رایتینگ یکی از بخش های مهم آیلتس آکادمیک (Academic) و آیلتس...
۱۳۹۶/۰۳/۲۰

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه آموزشی عصر دین و دانش می باشد